Завдання батьків в організації фізичного виховання дітей

• Створення необхідних матеріально-технічних умов для занять фізкультурою удома.
  • Контроль і сприяння дотриманню дітьми режиму дня, правил особистої гігієни, загартування, виконання ранкової гімнастики.
  • Особиста участь у змаганнях сімейних команд, днях здоров’я, спортивно-художніх вечорах, іграх розвагах , прогулянках.
  • Організація змагань та ігор на дитячих майданчиках за місцем проживання.

Обов’язки батьків

• Визнати, що первинна відповідальність за добробут і фізичний розвиток дітей лежить на батьках.
  • Вчити дітей особистим прикладом берегти своє здоров’я і працювати над вдосконаленням свого фізичного розвитку.
  • Заохочувати дитину до систематичнихзанять фізичними вправами і поважати тих, хто веде здоровий спосіб життя.
  • Знати і розуміти обов’язки та права дитини на заняттях з фізичної культури.
  • Ознайомитись з навчальною програмою з фізичної культури.
  • Дбати, щоб дитина була доглянута і охайна на заняттях з фізичної культури.
  • Володіти інформацією про стан та вади фізичного розвитку дитини та не перешкоджати роботі щодо їх усунення