Бджілка

Наш девіз:

Наче вулик наша група, вся вона гуде як рій.
І здається, що довкола, розквітають квіти мрій.
Тут малюють і співають, підростають ніби квіти
І про все на світі знають, гарні українські діти.

Педагогічне кредо:

Дитина - неповторна і дивовижна краплинка чистої, живої, джерельної води, яку треба берегти, цінити, любити і лише тоді вона перетвориться в повноводну річку,бездонне море, могутній океан - океан почуттів, емоцій, вражень.

Ласкаво просимо до групи «Бджілка»

Наша бджілка дуже гарна!
Любить дружно працювати,
Уму розуму навчати.
Всім дає любов і ласку,
Кожен день дарує казку.
Завітай до нас будь ласка!!

Дарують дітям   радість, усмішку, щастя, вкладають в них часточку своєї душі та любові вихователі:

Єрошенко Ганна Олександрівна

Освіта: вища, ІПО та ДН ДНЗ: Луганський національний   університет ім. Т.Г. Шевченка
 Стаж педагогічної роботи: 11 роки
 Життєве кредо: «Будь добрим до ближнього і добро   повернеться до тебе».

Педагогічне кредо: «Помічати і радіти найменшим успіхам   кожної дитини».
 «Дорога по силі тому, хто йде…», - навчає нас народна   мудрість.

Проблема, над якою працюю:

Носко Анастасія Володимирівна
Освіта:   вища, ЧНПУ 2013 р.
Місце роботи:   Чернігівський дошкільний навчальний заклад №27
Посада:     вихователь.
Стаж роботи  - 9 р.

Професійне кредо:   педагогу повинні бути притаманні якості близькі до материнських. Як мати віддає своїм дітям все найкраще, так і педагог вкладає свою душу в малят. У цьому внутрішній зміст професії.

Життєве кредо: «Не вір, що все буде чудово, але надійся на краще».

Помічник  вихователя:  Бігун Валентина Вікторівна

Особливості виховання у групі «Бджілка»

У нашій групі створено гарні умови для дітей: затишна групова та спальна кімнати, сучасні меблі, гарний дидактичний матеріал. Ми розуміємо, що для життя та розвитку перш за все потрібно здоров'я, і ми працюємо над цим. Щоденно відводиться достатньо часу на різні види рухової активності дітей (ранкова гімнастика, фізкультурні, музичні заняття, фізкультхвилинки, рухливі ігри). Велика увага приділяється загартуванню.

Навчально-виховний  процес  дітей здійснюється за програмою "Дитина"”

Через гру, індивідуальний підхід до кожної дитини, під час занять, прогулянок, свят, розваг – педагогічний колектив групи «Бджілка» забезпечує загальний розвиток дитини.

Дітки зростають творчими особистостями. Цьому сприяє робота гуртка “Кольорові долоньки ” на заняттях котрого діти ліплять як традиційним так  нетрадиційними способами.

Діти доведуть вам, що ліпити можна будь-чим і на будь-чому, було б лише бажання...

Педагоги нашої групи намагаються зробити відкритішою і досконалішою систему розвитку творчої  особистості малят.

І усе це не заради розваги. Така робота сприяє розвитку творчості, креативності, формує неординарне мислення, художньо-естетичне сприймання навколишнього, мистецьку активність. А ще створює гарний настрій, активізує емоційну сферу, наповнюючи її позитивними переживаннями.

Наші малюки